Strass Gloss Eolis | Kuchyně a interiéry na míru

Strass Gloss Eolis

Stěhování z malého města do nové zástavby v Brně postavilo naše spokojené zákazníky před volbu další kuchyňské linky. Po předchozí zkušenosti s menší kuchyní vybrali do nového domu prostornou a elegantní Strass Gloss Eolis v odstínu Nutmeg s integrovanými úchytkami. Místo kamenné pracovní desky se tentokrát rozhodli pro desku keramickou, vzor Barro. Na prostorném stole najdete také prakticky umístěné zásuvky k dobíjení elektroniky pro celou rodinu -  ve dvou výsuvných válcích, po jednom na každé straně stolu. 

foto: Klára Dvořáková

  • Čisté linky vysokých kuchyňských skříní ukrývají vestavěnou lednici Liebherr a potravinovou skříň. Mezi nimi je úhledně umístěn kávovar a trouba značky Miele, od které si zákazníci vybrali také myčku a indukční varnou desku. Odsavač par Sirius je zabudovaný v podhledu.
  • Osvětlení pracovní plochy a granitového dřezu Schock Greenwich obstarají dvě světelné police a zapuštěné led diody, které osvětlí také vnitřek výklopných skříní. 
  • Použité materiály umožňují snadnou údržbu, prostorná kuchyně je tak ideálním středobodem života všech členů domácnosti, včetně zvířecích mazlíčků.

Domluvte si návštěvu studia

Bez čekání a bez front. Náš projektant si vyhradí čas pouze pro vás.

Vybrat termín

Připravte se na první návštěvu

Abyste ušetřili čas, máme pro vás krátký přehled, co budete potřebovat.

Jak se připravit